MG3

Nové MG3

agilné a priestranné

 

Už čoskoro

Dynamický
design
Priestor
pre všetkých cestujúcich
Úsporné
s hybridnou technológiou
Výkonné
190 koní
7 let záruka
3x více péče na 7 let

Nové MG3 je agilné, moderné vozidlo s výraznými líniami.

Ponúka hybridnú technológiu s nízkou spotrebou, komfort vďaka vyspelým asistenčným systémom a priestranný interiér.

UŽ ČOSKORO NA NAŠOM TRHU

 

MG3 design

DESIGN

 

Design nového MG3 bol navrhnutý tak, aby bolo vozidlo nepriehladnuteľné v běžnej premávke. Zároveň sa však dizajnéri zameriavali na to, aby cestujícím poskytoval dostatok priestoru vo vnútri vozidla.

 

Výrazné

 so širokou čiernou prednou maskou

 

Dynamické

s ostrými predními svetlometmi

 

Neprehliadnuteľné

vďaka sýtym farbám

 

Nové MG3 - design
Nové MG3 - výrazné linie

Výrazné línie

Nové MG3 je na prvý pohľad neprehliadnuteľné. Má výrazné línie na zadnej aj prednej časti, vpredu má výraznú čiernu masku s ostro pôsobiacimi svetlometmi. To všetko ešte podporí modrá farba Moritz Blue.

Nové MG3 - Dynamický design kolies

Dynamický design kolies

Výrazný vzhľad nového MG3 podčiarkujú 16“ kolesá z ľahkých zliatin so striebornými a čiernými detaily.

Nové MG3 - Elegantný interiér

Elegantný interiér

Nové MG3 je vo vnútri elegantné, všetko je usporiadané tak, aby ovládanie bolo maximálne ergonomické. Sedadlá s umelou kožou sú pohodlné a tvarované tak, aby vás udrželi v každej zakrute.

Nové MG3

Aj keď je nové MG3 malé kompaktné vozidlo, poskytuje štedrý priestor pre cestujúcich vpredu aj vzadu, ale taktiež aj veľkorysý batožinový priestor.

KOMFORT
Pohodlné cestovanie

Nové MG3 disponuje modernými systémami a výbavou, ktorá vám spríjemní cestovanie.

Nové MG3 - pohodlné cestovanie

Pohodlie na cestách

Je dôležité, aby každá jazda prebehla v maximálnom pohodlí. Interiér je útulný a vďaka pohodlným sedadlám dorazíte do cieľa odpočinutí. Automatická klimatizácia, ktorá je dostupná vo všetkých výbavách, sa postará, že budete mať teplotu vo vnútri vozidla vždy pod kontrolou.

Nové MG3 - Parkovanie bez obáv

Parkovánie bez obáv

Vďaka zadným parkovacím senzorom a predovšetkým 360° kamerovému systému sa parkovanie stáva hračkou. Vďaka kamerám máte dokonalý prehľad o situácií okolo vozidla a nemusíte sa tak stresovať, že poškodíte svoje alebo cudzie vozidlo.

Nové MG3 - velký displej

Všetko prehľadne na veľkom displeji

Všetko, čo potrebujete, vidíte prehľadne na 10,25" displeji. Pusťte si obľúbenú hudbu, zapnite navigáciu. Na displej môžete zrkadliť svoj smartphone prostredníctvom Android Auto aj Apple CarPlay. Nezostáva nič iné len vyraziť.

Nové MG3
HYBRID
Hybridná technológia

Nové MG3 je prvým hybridným vozidlom značky MG. Ponúka výkon, úsporu a komfort.

Úsporné

Hybridná technológia spojuje oba svety: spaľovací a elektrický. Z oboch svetov si berie to najlepšie a výsledkom je výkonné vozidlo s nízkou spotrebou, ktorá sa pohybuje od 4,4 l/km. Batéria hybridu sa sama za jazdy dobíja napríklad pri jazde z kopca alebo brzdením a energiu potom vozidlo využije neskôr.

Nové MG3 - automatická převodovka

Komfortné

Jazda v hybride je pohodlná vďaka automatickej prevodovke, ktorá je ovládná jednoduchým otočným voličom. Vďaka jazde na elektrický pohon je v kabíne vozidla príjemné ticho. Rozjazdy s hybridným pohonom budú vždy svižné a plynulé.

Nové MG3 - Výkon

Výkonné

Nové MG3 s hybridným pohonom ponúka výkon 190 koní. Vozidlo je doma ako v meste, kde maximálne využije elektrický pohon, tak na rýchlostných cestách či diaľniciach, kde zas oceníte výkon. To všetko pri zachovaní nízkej spotreby. Vozidlo bolo testované v extrémnych podmienkach po celej Európe, od mrazov severu po vysoké teploty južnej Európy.

Nové MG3 Hybrid

Zadná časť vozidla má jednoduché línie, napriek tomu pôsobí sebevedomo a výrazne.

 

BUĎTE PRVÝ, KTO SA DOZVIE VIAC O NOVOM MG3


Na našom trhu v prvom polroku 2024